O nás

Náš príbeh

Dnes už nie sme len veľkoobchod s ovocím a zeleninou. Pestujeme, importujeme, skladujeme, balíme, dozrievame a dodávame včas.

 

Zaisťujeme komplexný servis v oblasti čerstvého ovocia a zeleniny.

Dnes

HORECA partner

Akvizujeme dcérsku spoločnosť abasto, s.r.o. v Mníšku pod Brdy, špecializujúci sa segment HORECA.

2012

Rastieme

Rozširujeme centrum v Brně o ďalších 8 000 m2.

2006

Benzínka Hortim

Otvárame čerpaciu stanicu Hortim, ktorú dodnes nájdete na ulici Kšírova 242 v Brně.

2003

Pobočky v 5-tich mestách

Postupne dochádza k rozšíreniu sietí pobočiek v Prahe, Bratislave a Karlových Varoch.

 

Získavame aj certifikát akosti ISO 9001.

2000

Jazdíme

Založili sme dcérsku spoločnosť Cargo-Hortim s.r.o. pre medzinárodnú a tuzemskú dopravu a zasielateľstvo.

1996

* Hortim

Vznik Hortim-International, spol. s r.o. s medzinárodnou kapitálovou účasťou prednej holandskej spoločnosti De Groot. Prvé kancelárie spoločnosti boli v Brně Bohunicích. Sklad sa nachádzal v Studenci, neďaleko Náměště nad Oslavou.

O 2 roky neskôr sme vybudovali areál v Brně o rozlohe 3000 m2 s najmodernejším zariadením  na skladovanie a dozrievanie banánov.

1993

Hortim Group v číslach

Založenie
1993
Zamestnancov
550
Počet pobočiek
4
Praha Brno Ostrava Karlovy Vary
Počet dcérskych spoločností
5
Abasto Cargo Hortim SK Farma Božice Total Produce
Počet najazdených kilometrov kamiónom
6 084 687 km
25 tis. kamiónov ročne
prepraví náš tovar (tzn. 350 km kamiónov za sebou)
Expedovaný tovar ročne
395 mil. kg
Počet zmanipulovaných kartonů ročně
56,5 mil
Zachladená plocha
30 tis. m2

Predstavenie spoločnosti

Poznáte nás ako poskytovateľov kvalitného servisu v oblasti čerstvých potravín. Od založenia našej spoločnosti uplynula už dlhá doba a my sme nezaspali na vavrínoch. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby.

Hortim je dnes obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny.

Sme členom skupiny Total Produce, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov. Spoločnosť Total Produce aktívne pôsobí v 26 krajinách, ale obsluhuje omnoho  viac krajín. Jej distribučná sieť zasahuje do viac ako 100 miest, ktoré sú rozmiestnené po celom svete.

Hortim preferuje dodávky čerstvého ovocia a zeleniny z domácej produkcie, a to počas celej sezóny. A po ukončení pestovateľského obdobia na domácom trhu využíva synergie medzinárodnej skupiny Total Produce. Skupina pestuje, dováža, balí, ponúka a distribuuje viac než 300 druhov ovocia a zeleniny. Sortiment zahŕňa širokú škálu produktov. Od tých najbežnejších až po tie skutočne exotické. Total Produce ponúka kompletné riešenia a poskytuje svoje služby maloobchodu, veľkoobchodu, e-commerce aj gastro prevádzkam. Svojim zákazníkom ponúka komplexné riešenia ich potrieb, či už zahŕňajú jednoduché služby, alebo správu celých kategórií.

Skupina Total Produce je jedným z najväčších dodávateľov čerstvého ovocia a zeleniny na svete, ktorá obsluhuje maloobchod, veľkoobchod, catering a výrobu potravín.

Total Produce, po akvizícii spoločnosti DOLE, je celosvetovým lídrom v odbore. 

Zaoberá sa od jednoduchého poskytovania služieb v oblasti dodávok a logistiky, až po kompletné riadenie kategórie čerstvého ovocia a zeleniny.

Je tiež jednou z najväčších svetových kapacít na dozrievanie banánov.

Vízia a poslanie

Naša vízia

Na poctivých základoch k pozícii lídra v oblastiach produkcie, distribúcie a služieb s čerstvým produktom.

Naša vízia do budúcnosti je jasná. Poskytovať kvalitné logistické služby v oblasti chladených potravín. Chceme sa stať lídrom, na ktorého sa budete s dôverou obracať. Našim záväzkom voči všetkým zákazníkom je zvyšujúca sa profesionalita a neustály pokrok.

Naše poslanie

Tvoríme profesionálne spojenie čerstvého produktu s chuťou a potrebou spoločnosti.

Našim poslaním je poskytovať také služby, aby všetky dodávky chladených potravín dorazili do vašej prevádzky v nekompromisnej kvalite, správne zabalené, v požadovanom množstve a hlavne včas. Vašou úlohou je len predávať.

Cítíme zodpovednosť

Hrdo podporujeme nasledujúce projekty

Naši zamestnanci

Zamestnanci sú najcennejšou súčasťou našej spoločnosti. Moderná koncepcia personalistiky hovorí o riadení ľudských zdrojov. My však nevnímame našich zamestnancov ako zdroj, ale predovšetkým ako základný pilier úspechu našej spoločnosti.

Zamestnancov motivujeme, pomáhame im rozvíjať ich talent, odborné schopnosti a snažíme sa naplniť profesionálne predstavy. Súčasťou úspešného rozvoja spoločnosti a spokojnosti tímu našich zamestnancov je lojalita, konštruktívna spätná väzba a záujem o spätnú väzbu od zamestnancov.

Ak ste sa stotožnili s našimi hodnotami, radi vás privítame v tíme. Našu aktuálnu ponuku pracovných pozící nájdete tu.

Prečo práve Hortim

Pretože patríme medzi významných zamestnávateľov, máme tradíciu, máme skúsenosti a know-how, ktoré vieme predávať. Môžeme ponúknuť získanie vedomostí v oblastiach obchodnej sféry, logistiky, skladovania, systémov kvality a skladovania. Pracujeme v modernom pracovnom prostredí, podporujeme rozvoj technológií pri práci, zamestnancom ponúkame širokú škálu zamestnaneckých výhod a veľmi atraktívne finančné ohodnotenie.

Kariéra v Hortim Group