O nás

Vízia a poslanie

Naša vízia

Na poctivých základoch k pozícii lídra v oblastiach produkcie, distribúcie a služieb s čerstvým produktom.

Naša vízia do budúcnosti je jasná. Poskytovať kvalitné logistické služby v oblasti chladených potravín. Chceme sa stať lídrom, na ktorého sa budete s dôverou obracať. Našim záväzkom voči všetkým zákazníkom je zvyšujúca sa profesionalita a neustály pokrok.

Naše poslanie

Tvoríme profesionálne spojenie čerstvého produktu s chuťou a potrebou spoločnosti.

Našim poslaním je poskytovať také služby, aby všetky dodávky chladených potravín dorazili do vašej prevádzky v nekompromisnej kvalite, správne zabalené, v požadovanom množstve a hlavne včas. Vašou úlohou je len predávať.

Náš príbeh

Dnes už nie sme len veľkoobchod s ovocím a zeleninou. Pestujeme, importujeme, skladujeme, balíme, dozrievame a dodávame včas.

 

Zaisťujeme komplexný servis v oblasti čerstvého ovocia a zeleniny.

Dnes

HORECA partner

Akvizujeme dcérsku spoločnosť abasto, s.r.o. v Mníšku pod Brdy, špecializujúci sa segment HORECA.

2012

Rastieme

Rozširujeme centrum v Brně o ďalších 8 000 m2.

2006

Benzínka Hortim

Otvárame čerpaciu stanicu Hortim, ktorú dodnes nájdete na ulici Kšírova 242 v Brně.

2003

Pobočky v 5-tich mestách

Postupne dochádza k rozšíreniu sietí pobočiek v Prahe, Bratislave a Karlových Varoch.

 

Získavame aj certifikát akosti ISO 9001.

2000

Jazdíme

Založili sme dcérsku spoločnosť Cargo-Hortim s.r.o. pre medzinárodnú a tuzemskú dopravu a zasielateľstvo.

1996

* Hortim

Vznik Hortim-International, spol. s r.o. s medzinárodnou kapitálovou účasťou prednej holandskej spoločnosti De Groot. Prvé kancelárie spoločnosti boli v Brně Bohunicích. Sklad sa nachádzal v Studenci, neďaleko Náměště nad Oslavou.

O 2 roky neskôr sme vybudovali areál v Brně o rozlohe 3000 m2 s najmodernejším zariadením  na skladovanie a dozrievanie banánov.

1993

Predstavenie spoločnosti

Poznáte nás ako poskytovateľov kvalitného servisu v oblasti čerstvých potravín. Od založenia našej spoločnosti uplynula už dlhá doba a my sme nezaspali na vavrínoch. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby.

Hortim je dnes obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny.

Sme členom skupiny Total Produce, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov. Spoločnosť Total Produce aktívne pôsobí v 26 krajinách, ale obsluhuje omnoho  viac krajín. Jej distribučná sieť zasahuje do viac ako 100 miest, ktoré sú rozmiestnené po celom svete.

Hortim preferuje dodávky čerstvého ovocia a zeleniny z domácej produkcie, a to počas celej sezóny. A po ukončení pestovateľského obdobia na domácom trhu využíva synergie medzinárodnej skupiny Total Produce. Skupina pestuje, dováža, balí, ponúka a distribuuje viac než 300 druhov ovocia a zeleniny. Sortiment zahŕňa širokú škálu produktov. Od tých najbežnejších až po tie skutočne exotické. Total Produce ponúka kompletné riešenia a poskytuje svoje služby maloobchodu, veľkoobchodu, e-commerce aj gastro prevádzkam. Svojim zákazníkom ponúka komplexné riešenia ich potrieb, či už zahŕňajú jednoduché služby, alebo správu celých kategórií.