Oslava „Hortim 25“ sa nám vydarila!

Sobotná oslava k založeniu našej firmy se nemohla vyvíjať lepšie. Počasie nás nesklamalo a pripravilo si pre nás skutočne krásny slnečný deň. Nechýbalo výborné jedlo a pitie, ktoré pripravila reštaurácia Havana. Všetko bolo obohatené zábavným programom, kde si na svoje prišli aj deti.

Areál našej spoločnosti se na jeden deň premenil v zónu plnú atrakcií. Uprostred diania stálo pódium, na ktorom sa už od ranných hodín striedalo plno úžasných kapiel a účinkujúcich. Pohodovú atmosféru odštartovala skupina Zadáci, vodácka kapela 6 členov, ktorá vedľa už zľudovelých vodáckych piesní zahrala i množstvo neuveriteľných cover verzií svetových megahitov takých velikánov, ako je napríklad DEPECHE MODE, AC/DC, PINK FLOID atď, a to s českými textami s vodáckou tematikou. Po Zadákoch sa mohli hostia tešiť na dievčenskú divokú skupinu K2 a veľký band BIG 20. V prestávkach prišli zábavu okoreniť aj také  hviezdy, ako je Miroslav Donutil a známy trapnomág Richard Nedvěd, ktorý si vzal na paškál niekoľkých hosťov z publika. Samozrejme nesmieme zabudnúť na vystúpenie Naše deti, naši zamestnanci, ktorí opäť nesklamali.

Ako sprievodné aktivity boli pre našich hosťov  pripravené  dva kamióny, v prvom z nich sa mohli návštevníci lepšie  zoznámiť s históriou spoločnosti Hortim, ktorá už má 25 rokov, bolo sa teda na čo pozerať. Druhý kamión bol venovaný  našim ratolestiam a bol plný hier a hračiek. Deti se taktiež mohli vyblázniť v našej detskej ZOO, zóne  plnej zvieratiek, ktoré mohli deti nakŕmiť alebo si ich pohladiť. Zónu strážil veselý čertík v podaní Olgy Kleknerovej, ktorá mala pre deti pripravených mnoho súťaží a krásnych cien. Pre odvážnejších  z hostí bol k vyskúšaniu Surf-Simulátor a Bungee-Running, a v neposlednom rade aj Odtlačok rúk na obraz pripravený špeciálne pre výročie Hortimu.

Program bol naozaj nabitý, atmosféra úžasná a nám nezostáva nič iné, než všetkým poďakovať a tešíme sa na budúce :).

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Top