Kulinárska Mekka internetu!

Fresh vegetable in water splash flying into a pot with wooden spoon, separated on dark background. Concept of food preparation and cooking

Nahliadnite s nami do kuchýň, kde se tvoria zázraky! Vitajte v kulinárskom centre brilantných pokrmov, Instagrame! Vďaka tejto sociálnej sieti máme možnosť nahliadnuť do kuchýň tých najšikovnejších kuchárov laikov i profesionálov. Dnes vám predstavíme niekoľko kreatívnych a uznávaných kuchárskych hviezd Instagramu. Len pozor! Nečítajte ďalej, pokiaľ nemáte plný žalúdok😊.

Jan Hartwig

Hartwig je známy svojou vášňou pre detail a výnimočným  zmyslom pre chuť a tieto  schopnosti mu vyniesli tri michelinské hviezdy. Jeho fanúšikovia majú možnosť sledovať umelecky neuveriteľne usporiadané výtvory. No nie sú dychberúce?

Bongkoch Satongunová

Držiteľka michelinskej hviezdy, a zároveň aj víťazka „Asia’s Best Female Chef of 2018“ Bongkoch Satongunová vlastní skutočne inšpiratívny instagramový účet, ktorý zachytáva jej prácu v reštaurácii Paste Bangkok, ktorá je známa svojou  kombináciou tradičných a inovatívnych thajských chutí. Šéfkuchárka Bongkoch používa regionálne a sezónne ingrediencie k vytvoreniu skutočne vizionárskych interpretácií svojich pokrmov.

Grégoire Berger

Jeden pohľad na pokrmy Bergera a budete mať chuť zavítať k moru. Veľkolepé akvárium obklopujúce reštauráciu  Ossiano v Dubaji vo vás vyvoláva pocit, že tieto pokrmy nie sú  len tak snadno dostupné a tiež  tomu tak aj je. Ale vďaka kúzlu internetu sa môžeme všetci aspoň pokochať ich krásou. 

Kamila Rundosová

Česká šéfkuchárka Kamila Rundosová na svojom profile Chefkamu prezentuje svoje pokrmy, ktoré pripravuje v rôznych kútoch sveta.  Jej práca je plná farieb a zdravia. Jedlo je totiž podľa Kamily priamo spojené so zdravím. Tvrdí, že pokiaľ človek správne je, bude na tom lepšie aj jeho telo a psychika.

Markéta Pavleje

Ďalšia známa česká foodblogerka a foodfotografka Markéta Pavleje má nadupaný Instagram tipmi na zdravé varenie pro celú rodinu. A mamičky pozor! Nájdete tu aj rady, ako  zvládnuť tri deti a full time job.

Martin Kuciel

Čo varí cuketka? Teda pán Cuketka?😉Nahliadnite na profil najznámejšieho českého foodblogera! Novo v ňom nájdete i videorecepty a super tipy do kuchyne.

Petra Davidová

Sex and the city? Nie, mrknite na Kitchen and the city! Lákavý profil ešte s lákavejšími jedlami! Petra vás virtuálne pozve do svojej kuchyne a vy se nestačíte čudovať! Jednoducho nádhera! Môžete sa u nej rozplývať  nad úžasnou tortou  alebo napríklad nad domácim mäsovým ragú.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Top